SEPC Serisi
SAPC Serisi
SMP Serisi
SEPH Serisi
SAPH Serisi
Özel Makinalar
 
ÖZEL MAKİNALAR

İSPANYOLET PRESLERİ

Temelde SAPH tip makinelerin özelliklerini taşımakla birlikte tabla boyunun uzun en mesafesinin dar oluşu sebebi çerçevesinde kendine özel bir yapıya sahiptir. Gövde kaynaklı çelik konstrüksiyon monoblok olarak dizayn edilmiştir.

Tabla boyunun uzun olmasına bağlı olarak krank mili tabla boyunca yerleştirilmiş ve güç aynı mil üzerine uygulanmış çift dişli ile krank miline gelen burulma kuvvetleri dengelenmiştir. Ana dişlilerin yağ havuzunda çalışması sağlanarak uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Koç parçası 8 noktadan kızaklanması sağlanmış ve koçun eksenel sapmalara karşın emniyeti alınmıştır.

Makinenin elektriksel ve mekanik donanımı makine güvenlik direktifleri doğrultusunda tasarlanarak makinenin insana ve çevreye olan olumsuzlukları giderilmiştir.

Makineler 2,6 mt ve 4,5 mt olmak üzere iki tip olarak imal edilmektedir.

Bu tip makineler transfer presi olarak da kullanılmaya müsait yapısı ile kullanıma sunulmaktadır.

   

KABLO KANAL PRESİ - HATTI

Kablo kanalı üretmek üzere tasarlanmış olan daha çok D TİP angernajlı pres makine serimizdir. Tek dişliden tahrik almakta ve SAPC tip makinelerimiz ile SAPH tip makinelerimizin ortak özelliklerine sahiptir. Servo sürücü ve ekinde roll form makinesi veya makas ünitesi ile çalışır.

   
SICAK DÖVME PRESLERİ ( HİDROLİK MENGENE UYGULANABİLİR PRESLER )

SAPC TİP makinelerimizin özelleştirilmiş halidir. Tablası tek taraftan olmak kaydı ile hidrolik mengene bağlamaya müsait olarak imal edilmiş olup yüksek kurs değerlerine sahiptir.
   
ÖZEL TABLALI ÇİFT BİYEL KOLUNA SAHİP SABİT EKSANTRİK PRESLER

   
KAYNAK İMALAT ÖZEL İŞLER :

BAĞIMSIZ SÜSPANSİYON ŞAFTSIZ RÖMORK İMALATI